Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home3/parmanar/public_html/plugins/system/jsecure/jsecure.php on line 19

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home3/parmanar/public_html/plugins/system/jsecure/jsecure.php on line 40
گروه پژوهش های کاربردی پرمان - طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

web-design-services

می توانید با خیالی آسوده طراحی وب سایت خود را به متخصصان ما واگذار کنید.متخصصان ما با داشتن دانش و تجربه بالا و بر اساس استاندار های روز دنیا شما را در امر طراحی وب سایت همیاری خواهند نمود.

گروه پرمان با هدف پوشش یکپارچه کلیه نیازهای تاجران و تولیدکنندگان ایرانی جهت حضور کاملاً مستقل در دنیای تجارت الکترونیک فعالیت خود را از سال 87 و با استفاده از جدید ترین تکنولوژیهای طراحی وب سایت روز دنیا آغاز نموده است.

از مهمترین ویژگیهای طراحی سایت ها توسط گروه پرمان میتوان به طراحی سفارشی و اختصاصی گرافیک و تحلیل و پیاده سازی توسط تیم فنی مجرب اشاره نمود.
با توجه به گسترش روز افزون استفاده از خدمات الکترونیک در کشور و متناسب با پیشرفت فناوری اطلاعات ، نیاز به طراحی وب سایت کارآمد و معرفی و ارائه خدمات از طریق وب سایت توسط شرکتهای دولتی و خصوصی ، مؤسسات ، تولید کنندگان و فروشندگان بیش از پیش به چشم میخورد.
از این رو پیاده سازی و برنامه نویسی طرح ها و ایده ها می بایست به گونه ای انجام پذیرد تا شرکتها و موسسات را در کوتاهترین زمان ممکن به اهداف خود در این زمینه برساند.
گروه پرمان افتخار دارد آمادگی خود را جهت یاری و پیشبرد اهداف شرکتها و مؤسسات محترم در زمینه مشاوره ، طراحی وب سایت ، برنامه نویسی وب سایت و بهینه سازی وب سایتهای اینترنتی اعلام نماید.
طراحی وب سایت های اینترنتی موفق نیازمند داشتن عواملی مانند زیر می باشند :
استفاده راحت و آسان توسط کاربران : طراحی وب سایت و برنامه نویسی آن باید به گونه ای صورت پذیرد تا وب سایت دارای محیطی دوستانه و ساده باشد و کاربران با ورود به آن بتوانند به راحتی به تمامی امکانات موجود در سایت ، دسترسی داشته باشند.
web-design-services2طراحی گرافیکی زیبا و ظاهری دلنشین : از آنجا که وب سایت یک شرکت نمایانگر محیط کار مجازی آن شرکت میباشد ، لذا طراحی زیبای سایت به تداوم استفاده کاربران از سایت منجر خواهد شد.
بهینه بودن طراحی وب سایت برای موتورهای جستجو و سرعت لود مناسب : امروزه قرار داشتن در رتبه های مناسب جستجوهای اینترنتی نقش زیادی در یافتن کاربران و مخاطبان هدفمند ایفا می کنند.
برای دستیابی به موارد اشاره شده ، گروه پرمان با ارائه طرحهای مناسب و استفاده از جدیدترین دانش طراحی وب سایت روز دنیا آماده طراحی وب سایتهای اینترنتی شما میباشد.

 

تبلت و موبایل

تبلت و موبایل

پیشنهاد ما به شما استفاده همزمان از نسخه های موبایل و اپلیکیشن های موبایل سایتتان است.    

طراحی زیبا

طراحی زیبا

ما در طراحی سایت شما عوامل زیبایی و کاربری ساده را توامان در نظر میگیریم.    

تکنولوژی روز

تکنولوژی روز

با استفاده از آخرین تکنولوژی پی اچ پی بستری امن و پربازده را برای شما فراهم کرده ایم.    

موتورهای جستجو

موتورهای جستجو

تمامی بایدونبایدهای بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو در همه مراحل طراحی در دستورکار ماست.    

میزبانی امن و سریع

میزبانی امن و سریع

نیازی نیست نگران میزبانی سایت خود باشید، ما در 24 ساعت روز و 7 روز هفته نگهبان سایت شما هستیم.    

 مشاوره و تعیین هدف

1-مشاوره و تعیین هدف

در این مرحله با دریافت درخواست و نظرات مشتری و بررسی نیازها و امکانات ، به ارائه پیشنهادی مناسب در راستای طراحی سایتی جامع و هدفمند میپردازیم    

براورد زمان و هزینه

2- براورد زمان و هزینه

پس از بررسی همه جانبه نیازها و امکانهای موجود به برآورد زمان و هزینه پروژه و در صورت نیاز فاز بندی مراحل اجرایی کار میپردازیم و آن را مشتری ارائه میکنیم.    

تنظیم قرارداد

3 - تنظیم قرارداد

پس از دریافت نظرات و مشورت با مشتری، قرارداد نهایی که شامل شرایط کار، امکانات مصوب، شرایط پشتیبانی و تعهدات طرفین قرارداد میباشد ، تنظیم و به امضای طرفین قرارداد میرسد.    

طراحی و ساخت

4- طراحی و ساخت

اکنون نوبت به برنامه نویسی و طراحی گرافیکی سایت میرسد که عینا طبق درخواست مشتری، توافقات و قرارداد کتبی فیمابین عمل خواهد شد. بهره برداری از تکنولوژیهای روز برنامه نویسی سایت در این مرحله در دستور کار تیم فنی قرار دارد..    

آموزش و تحویل

5-آموزش و تحویل

پس از تمامی این مراحل، خروجی کار تست میگردد و در آخرین مرحله پروژه وب سایت، در جلسه ی حضوری به مشتری آموزش و تحویل میگردد، البته فراموش نکنید که تیم پشتیبانی در تمامی عمر فعالیت سایت ، همراه شما خواهد بود.